Diş Beyazlatma (Bleaching - Nanoteknoloji Diş Beyazlatma)

Bembeyaz Dişler, Sağlıklı Gülüşler...

Bleaching (lazerle diş beyazlatma), günümüzde estetik kaygıların artması neticesinde hızla önem kazanan bir uygulama haline gelmiştir. Dişlerin renginin ağartılma işlemi olan beyazlatma uygulaması neticesinde, doğru teşhis, doğru hasta seçimi ve doğru yöntemle çok başarılı sonuçlar elde etmek mümkündür.

Peki Bleaching (Diş beyazlatma) hangi durumlardaki dişlere uygulanır?
Sarı ve kahverengi dişlerde, Hafif sarı ve gri tetrasiklin lekeleri, Dolgu ve veneer uygulamalardan önce canlılığını yitirmiş dişlerde.

Hangi durumlardaki kişilere uygulanmamalıdır?
Diş hassasiyeti yüksek bireylere, hamile ve emziren bayanlara, peroksit, latex alerjisi olanlara, alkol ve sigara bağımlılığı olan kişilere yapılması uygun değildir.
Uygulama da çoğunlukla hidrojen peroksit ve karbonit peroksit kullanılmaktadır. Kullanılan ısı ve ışık, beyazlatma işlemini hızlandırmak içindir. Kliniğimizde nano teknolojik zoom sistemi ile beyazlatma yapılmaktadır. Bu sistem hassasiyet yaratmayan yani işlem bittikten sonra ağrı sızı oluşturmayan ve dişe zarar vermeyen mükemmel sonuçlar elde ettiğimiz bir sistemdir.

Estetik diş hekimliği uygulamaları arasında önemli bir yer tutan Bleaching (diş beyazlatma işlemi), mutlaka hekim kontrolünde yapılmalıdır.
.

13 yıllık tecrübe, uzman hekim kadrosu İle yanınızdayız

Diş estetiği cerrahisi (Estetik Diş Hekimliği) ve tedavisi üzerine bütün hizmetleri verebilen INTERANTALiA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ, görünümünden konumuna altyapısından teknolojisine kadar uluslararası standartlarda bir poliklinik olarak varlığını sürdürmektedir.