Gülüş Tasarımı - Gülüş Estetiği

CHARLIE CHAPLIN...Gülmek hayatın en güzel eylemidir. Ve her ne varsa sizi bundan alıkoyan, onları yok edin

İlk izlenim için hiçbir zaman ikinci şansınız olmayabilir…
Ve daha bir çok söz bir çok yazı vardır gülümsemenin önemi hakkında.

Gülümseyememek insanların kendilerine olan öz güveni kaybetmesine, sosyal hayatlarında geri planda kalmalarına, iş hayatlarında başarısızlıklar gibi bir çok piskolojik problemlerin zamanla açığa çıkmasına neden olacaktır.

Özel İnterantalia Diş Polikliniği, bu soruna çözüm konusunda aktif olarak çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Estetik Diş Hekimliği tedavi yöntemleri ve tecrübeli hekimlerimiz ile gülümsemeniz de çözüm istediğiniz her türlü problem için buradayız.

Günümüzde teknolojinin de yardımıyla estetik operasyonlarında ilerlemeler diş hekimlerinin de Gülüş Tasarımı ve bu konudaki eksikliklerin giderilmesi için dinamik bir şekilde çalışmalarına devam etmektedirler. Eskiden diş tedavileri ağız ve diş sağlığı amacı içerirken günümüzde bu durum Estetik çözümler eşliğinde ciddi ilerlemeler kaydetti. Estetik Diş Hekimliği olarak adlandırılan yeni tedavi yöntemleri sayesinde gülüş veya gülümseme tekrar dizayn edilebilmektedir.

İnterantalia olarak çözüm olma yolunda hep daha çok ne yapabiliriz araştıran tecrübeli bir kadro ile dinamik bir çalışmayı amaçladık. Bizim için de paha biçilemeyen sizin sonrasındaki memnuniyetiniz ve bunu ifade eden gülüşünüzdür.


13 yıllık tecrübe, uzman hekim kadrosu İle yanınızdayız

Diş estetiği cerrahisi (Estetik Diş Hekimliği) ve tedavisi üzerine bütün hizmetleri verebilen INTERANTALiA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ, görünümünden konumuna altyapısından teknolojisine kadar uluslararası standartlarda bir poliklinik olarak varlığını sürdürmektedir.