İmplant Diş Tedavisi

İmplant Tedavisi doğru planlama ve uzmanlık gerektiren bir tedavidir. Kişinin kemik kalitesi ve hekimin teşhisi ile uygun oluşum mevcut olması durumunda bir gün içerisinde de yapılabilen vakalar vardır. Normalde süreç ilk operasyon sonrasında hastanın durumuna göre 2 ile 4 ay sürebilmektedir. Çene kemiğine yerleştirilen yapay diş kökü işlemi olmasından dolayı çene cerrahi uzmanları tarafından, son teknoloji  ve implant diş tedavisi için özel olarak oluşturulmuş tamamıyla cerrahi tedaviler için oluşturulan kliniklerde uygulanması  başarı  oranını en yüksek dereceye çıkmasını sağlayacak en önemli etkenlerdir.

Yapılan implant tedavisinde hasta ağız hijyenine dikkat edilmeli. Diş eti problemi olan hastalar veya kemik erimesi, kanser tedavisi gören hastalar zaman zaman kontroller yaparak ağız ortamındaki implantın durumunu incelenmesi gerekir. Tedavi işlemi bittikten sonra da takibi ve kontrolleri  yapılmalıdır. Hastalarımızın tedavi sonrasında da yanında olduğumuzu bilmeleri bizlere daha fazla güven ve memnuniyeti sağlamaları bizim için oldukça önemlidir.

Kullanılan implant titanyum materyalinden oluşan çene kemiğine yerleştirilen vidadır. İmplant firmaları bu vidaya 5 yıl ile ömür boyu şeklinde garantiler verebilmektedirler.

Tecrübeli  Çene Cerrahı Hekimlerimizin en doğru sonuçları alabilmesi adına onlarında yönlendirmeleri ve Özel İnterantalia Ağız ve Diş Polikliniğimiz köklü geçmiş deneyimleri doğrultusunda seçmiş olduğumuz implant markaları ile bu tedavi hizmetini verebilmekteyiz. Mevcut markalardaki seçimler hekim ile hasta arasında ortak noktada buluşulması durumunda gerçekleştirilmektedir.

İnterantalia olarak günümüz tekniklerini ve teknolojilerini aktif olarak takip edip gerçekleştirmeyi ve konusunda uzman çene cerrahı hekimlerimiz tarafından implant tedavisini başarı oranı en yüksek şekilde vaakalarımıza uygulamayı kendimize ilke edindik.  Diğer tedavilerde de olduğu gibi en iyi implant markalarının fiyatları ile hizmetinizde olmaktan gurur duyuyoruz.


İmplant tedavisi, operasyonları, uygulamaları ve ücretleri hakkında merak edilen tüm soru ve cevapları uzmanlarımız tarafından sizler için Ağız Bakım Merkezi bölümünde paylaştık.

İmplant tedavisi için Interantalia - Antalya'da muayene randevusu almak istiyorum.

13 yıllık tecrübe, uzman hekim kadrosu İle yanınızdayız

Diş estetiği cerrahisi (Estetik Diş Hekimliği) ve tedavisi üzerine bütün hizmetleri verebilen INTERANTALiA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ, görünümünden konumuna altyapısından teknolojisine kadar uluslararası standartlarda bir poliklinik olarak varlığını sürdürmektedir.