Lamine Veneer ( Lamine Porselen Diş Kaplama )

Dişlerim kesilmesin diyorsanız Laminate Veneer (Lamina Porselen Diş Kaplama)

Kendi dişinize neredeyse zarar vermeden sadece törpülenerek yapılan bu uygulamalar ön dişlerinizde mükemmel bir estetik görüntü ve aralıklı diş problemlerinden kurtulmayı sağlar Tırnak formundaki bu mucize kapatıcılarla mükemmel bir estetik görüntü sağlanır.


Laminate Veneer (Porselen Lamina) ne demektir ? Hangi dişlere uygulanır?

Laminate Veneer ince kaplama tabaka halinde kaplama ya da tabaka halinde cilalama gibi anlamlara gelmektedir. Yani diş hekimliğinde diğer sabit protezlere nazaran daha ince ve tek tabaka halinde hazırlanan kaplamalardır. Laminate Veneer (Porselen Lamina) amacı öncelikle estetiği düzeltmektir. Minimal düzeyde çapraşıklığı bulunan ve tel tedavisi görmek istemeyen, dişlerini renk ve şekil bakımından beğenmediği için biçimlendirmek isteyen, dişlerinin arasında boşluk olan , dişlerinin arasında boy farkı bulunan , ön dişlerinden birinde kırık bulunan bireylerde uygulanması uygundur. Gülme hattı bu kaplamalarla fazla doku kaybı olmadan düzeltilir. Dişlerin sadece ön yüzeylerinde kazıma yapılır ve ön yüzeylerine şekil renk ve görünüş bakımından uyumlu tek tabaka halince kaplamalar yapıştırılır.


Laminate Veneer (Lamina Porselen Diş Kaplama) tedavisi için muayene randevusu almak istiyorum.

13 yıllık tecrübe, uzman hekim kadrosu İle yanınızdayız

Diş estetiği cerrahisi (Estetik Diş Hekimliği) ve tedavisi üzerine bütün hizmetleri verebilen INTERANTALiA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ, görünümünden konumuna altyapısından teknolojisine kadar uluslararası standartlarda bir poliklinik olarak varlığını sürdürmektedir.